O nás

Firma se od roku 2000 věnuje prodeji gastronomického zařízení.
Prodáváme produkty jak od tuzemských tak i zahraničních výrobců, záleží na volbě zákazníka. Zajistíme poradenskou činost v oblasti gastronomických provozoven a jejich zařízení,od projektu až konečnou montáž.
Provádíme záruční a pozáruční servis. Nabízíme možnost splátkového prodeje. Také prodáváme starší zařízení, což v kombinaci s novými výrobky umožní menší finanční náročnost při zařizování Vašich provozoven.

Profi gastro zařízení

Na našich stránkách vám nabízíme prodej a servis kvalitních, profi gastronomických zařízení od českých i zahraničních výrobců. Jsou vyrobeny z pevných a kvalitních materiálů, mají dlouhou životnost, pomůžou všem pracovníkům, kteří je používají. Můžete si tak perfektně vybavit restauraci, školní kuchyni, pekárnu, pizzerii nebo jinou gastronomickou provozovnu našim kvalitním gastro zařízením.

Protože některé gastro stroje, například konvektomaty jsou náročnější na obsluhu, poskytneme vám ochotně a rádi školení na tato zařízení. Vysvětlíme vám podrobně obsluhu a údržbu všech gastro zařízení, které prodáváme.

Poradenská činnost

Pro ty z vás, kteří začínají podnikat a zařizují si gastronomickou provozovnu, zajistíme kompletní poradenskou činnost. Pomůžeme vám rádi ve vašich začátcích od projektu až po konečnou montáž. Navrhneme vám nejlepší řešení a veškeré vybavení vaší provozovny.
Záruční servis na veškeré naše gastro zařízení je pro nás samozřejmostí. Jistě vás mile překvapí i naše další služba a to pozáruční servis.

Bazar gastro

Naše ceny gastro produktů jsou přijatelné a veškeré produkty kvalitní. Výhodu našeho obchodu je, že provozujeme bazar gastro. Prodáváme v něm starší, ale funkční a málo používané výrobky. Můžete tak při zařizování svého gastronomického zařízení ušetřit peníze.

Gastro provoz

Z pohodlí vašeho domova si prohlídněte naši nabídku a vyberte si zboží, které potřebujete. Gastro zařízení máme na skladě a již na druhý den, díky naší rychlé a spolehlivé dopravě vám jej můžeme doručit.
Obraťte se na nás a naše odborníky. Vaši provozovnu vám pomůžeme zařídit a našim gastro zařízením vybavit.